מכונת אספרסו מקצועית

מה צריך לדעת על מכונת אספרסו מקצועית למשרד ולבית

מכונת אספרסו מקצועית של חברת קפילטי מאפשרת להכין קפה איכותי במיוחד, תוך שימוש בקפסולות הייחודיות של החברה. caffitaly מכונת קפה עושה שימוש בקפסולות בעלות מבנה המתאים למכונות האספרסו המותאמות. העובדות עם קפסולות אלו. בגלל העלייה בפופולריות מכונת אספרסו מקצועית של caffitaly, חברות אחרות לייצר קפסולות משלהן במבנה של קפיטלי.

חדשנות בקפה

מבנה caffitaly קפסולות כולל מסנן שמאפשר למים לכסות את הקפה באופן אחיד לשם מיצוי מקסימלי. קפסולות אספרסו של קפיטלי כוללות גם כיסוי חיצוני מאלומיניום שמורכב ממספר שכבות לשם מניעת כניסה של אוויר לקפסולה ובכך לפגום באיכות הקפה. caffitaly קפסולות מכילות שמונה גרם של תערובת איכותית טחונה של קפה. קפסולות אספרסו של קפיטלי יש בנוסף גם מסנן תחתון לשם הגברת הלחץ על התערובת. בית הקפסולה נחשב לחזק ואטום במיוחד ולשמור על טריות למשך שנים רבות

דלונגי טוחנת

מכונת קפה טוחנת דלונגי היא מכונת אספרסו מקצועית לבית ונחשבת לאיכותית במיוחד. מכונת הקפה האוטומטית טוחנת את פולי הקפה טרם ההכנה. ניתן להכניס קפה טחון לתא הייעודי ולהימנע מהטחינה. הפונקציות להפעלה של מכונת קפה טחינה, מופיעות על המסך אלקטרוני. אפשר להגדיר את סוג, גודל וחוזק הקפה הרצוי לפני ההפעלה. אפשר לתכנת מספר מנות קבועות, שהמכונה תזכור לשם הכנה מהירה. בזמן המזיגה נדלקת תאורה ואת פיית המזיגה ניתן להתאים לגודל של הספל.

מעט מקום

לאנשים עם מעט מקום פנוי על השיש עדיף להימנע מדגמי מכונת קפה טחינה. למטבח צפוף כדאי לרכוש מכונת קפה של דלונגי מהדגם של-Dedica. מכונת האספרסו הפשוטה יחסית, מעניקה אספרסו איכותי במהירות וביעילות. בדגם מכונת אספרסו מקצועית הזה של דלונגי , יש צינור קיטור ידני המתאים לכוסות מכל סוג  וגודל.

מכונת אספרסו מקצועית מהמקצוענים בתחום

חברת קאווס משווקת את כל מה שאתם צריכים לשם חווית קפה איכותית בבית או במשרד. החברה מציעה מגוון סוגים של מכונת קפה, כמו, מכונת אספרסו מקצועית לבית מהמותגים הטובים והמוכרים בעולם, caffitaly מכונת קפה, טוחנות, אוטומטיות, מקצפי חלב ומקינטות. החברה מוכרת מגוון של מוצרי קפה מיוחדים. פולי קפה כגון, ג’ימלי וסגרפדו, קפסולות כמו, נספרסו, מרטלו וקפיטלי, קפה טחון של לוואצה וביאטלי. חברת קאווס גאה במיוחד בקפה האיטלקי שהיא מייבאת ומבטיחה ללקוח הישראלי אספרסו איכותי שהוא טרם טעם בישראל.

מתלבטים איזה קפה לבחור?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי! רק אל תשכחו להרתיח את המים!

הבלוג שלנו

coffee, cafe, machine

מכונות קפה מקצועיות

espresso, machine, coffee

מכונות קפה טוחנות

coffee, coffee cup, porcelain

מכונות קפה ביתיות

coffee, coffee beans, roasted

פולי קפה

beverage, cappuccino, coffee

קפה טחון

קפסולות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.